.

پارسال همین موقع ها بود که یه خانم دکتر محترمی باهامون تماس گرفت و گفت که تولد داره.دوست داشت که حالا که تولدش با کریسمس یکی شده،تم تولدش هم کریسمسی باشه.

میخواست میز تولدش خاص باشه و همه چیزای خوشگل مشگل خوردنی رو میزش پیدا بشه.از ماکارون های تم دار تا کاپ کیک و کوکی های کریسمسی.

راستش این کار خیلی هیجان انگیز بود برامون.یه سفارش ترو تمیز و تکمیل.خودمون هم ذوقش رو داشتیم که همه چی خاص و خوشگل در بیاد.

همیشه قدم اول تو این مدل سفارشا اینه که نت رو زیر و رو میکنیم.کلی از مدل هارو از اینترنت در میاریم و دسته بندی میکنیم.از بین اون مدلا،اونایی که به دلمون میشینه و بروز تر هست رو ترکیب میکنیم و این چنین طرح خاص برای مشتری مون طراحی و پیاده سازی میکنیم.

اونجور که اقای پیک تعریف میکرد،خانم دکتر خیلی سوپرایز شدن .

اگه شما هم جشن کریسمس در پیش دارید،میتونین از اینجا فینگرفود ها،کوکی پاپانویل ،کاپ کیک کریسمسی،کوکی کریسمسی،پاپس کیک کریسمس ،چاکلت اوریو کریسمسی و کیک کریسمس رو سفارش بدید.

مهمانی یار چیه و چطوری به شما خدمات میده؟

مهمانی یار ،ارائه دهنده خدمات آنلاین در حوزه پذیرایی و مهمانی هست.با کمک مهمانی یار ،براحتی مهمونی بدید و با غذاهای خونگی از مهموناتون پذیرایی کنید

ثبت سفارش

با استفاده از سایت و اپلیکیشن، یا تلفنی سفارشاتتون رو ثبت کنین .یادتون نره که محصولات ما اماده نیستن و حداقل یک روز ،زمان نیاز هست تا اون هارو اماده کنیم

دریافت و آماده سازی

سفارشات شما توسط بانوان تیم حرفه ای و اموزش دیده ما در زمینه آشپزی،اماده میشه و توسط نیرو های کاربلد تزیین و بسته بندی میشه

ارسال سفارشات

محدوده فعالیت ما شیراز و شهرک های اطراف هست سفارشات شما با ماشین مخصوص حمل غذا،براتون ارسال میشه!

برای اطلاع از تخفیف ها شماره موبایل خود را وارد کنید!

گفتگو آنلاین در واتس آپ
اینجارو لمس کنید تا وارد واتس آپ بشین